Publisso Gold (8.x-2.2) - en to ka translation catalogue (82 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add category
ka: კატეგორიის დამატება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Open
ka: ღია

en: Add
ka: დამატება

en: History
ka: ისტორია

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Never
ka: არასდროს

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Media
ka: მედია

en: System
ka: სისტემა

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Recipient
ka: მიმღები

en: next
ka: შემდეგი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Role
ka: როლი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Position
ka: პოციზია

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Show
ka: ჩვენება

en: English
ka: ინგლისური

en: Result
ka: შედეგი

en: Books
ka: წიგნები

en: Session
ka: სესია

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: German
ka: გერმანული
