Publisso Gold (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (71 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: License
ug: ئىجازەت

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Login
ug: كىرىش

en: Number
ug: سان

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Media
ug: مېدىيا

en: System
ug: سېستىما

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Close
ug: يېپىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Books
ug: كىتاپلار

en: Reset password
ug: ئى م نى قايتا بېكىتىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: German
ug: گرمانچە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reset Password
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Controller
ug: كونتروللىغۇچ

en: Management
ug: باشقۇرۇش
