Publisso Gold (8.x-2.4) - en to br translation catalogue (27 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Logout
br: Digevreañ

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn

en: Route
br: Hentad
