Publisso Gold (8.x-2.4) - en to sv translation catalogue (160 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: title
sv: titel

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Public
sv: Offentlig

en: more
sv: mer

en: Article
sv: Artikel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Articles
sv: Artiklar

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: License
sv: Licens

en: Overview
sv: Översikt

en: File
sv: Fil

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Number
sv: Tal

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Add category
sv: Lägg till kategori

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Book
sv: Bok

en: Export
sv: Exportera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Field
sv: Fält

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: username
sv: användarnamn

en: Open
sv: Öppen

en: Archive
sv: Arkiv

en: Setup
sv: Inställningar

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Filename
sv: Filnamn

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Theme
sv: Tema

en: name
sv: namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Unassign
sv: Koppla från

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Issue
sv: Avvikelse

en: User
sv: Användare

en: Continue
sv: Fortsätt

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Logo
sv: Logotyp

en: Never
sv: Aldrig

en: From
sv: Från

en: Roles
sv: Roller

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Disclaimer
sv: Ansvarsfriskrivning

en: Textfield
sv: Textfält

en: Volume
sv: Volym

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: next
sv: nästa

en: Table
sv: Tabell

en: Role
sv: Roll

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Sent
sv: Skickad

en: description
sv: beskrivning

en: Tools
sv: Verktyg

en: Optional
sv: Valfritt

en: Template
sv: Mall

en: Close
sv: Stäng

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Logout
sv: Logga ut

en: Department
sv: Avdelning

en: Modified
sv: Modifierad

en: Add User
sv: Lägg till användare

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Create account
sv: Skapa konto

en: Show
sv: Visa

en: English
sv: Engelska

en: in
sv: i

en: Result
sv: Resultat

en: Manual
sv: Manuell

en: Accept
sv: Accepterar

en: Add file
sv: Lägg till fil

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: Extend
sv: Utöka

en: Books
sv: Böcker

en: Add redirect
sv: Lägg till omdirigering

en: Received
sv: Mottagen

en: Review
sv: Granska

en: Reset password
sv: Återställ lösenord

en: Complete
sv: Slutförd

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: Select
sv: Välj

en: Translation
sv: Översättning

en: Debug
sv: Felsök

en: Editor
sv: Redaktör

en: Abstract
sv: Abstrakt

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Restore
sv: Återställ

en: Telephone
sv: Telefon

en: Add comment
sv: Lägg till kommentar

en: German
sv: Tyska

en: Finish
sv: Slutför

en: About
sv: Om

en: Editors
sv: Redigerare

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: unassign
sv: koppla från

en: Additional information
sv: Mer information

en: Route
sv: Rutt

en: Firstname
sv: Förnamn

en: Lastname
sv: Efternamn

en: Delete item
sv: Radera post

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Created by
sv: Skapad av

en: Cover
sv: Täcka

en: Delete comment
sv: Radera kommentar

en: Yes, delete!
sv: Ja, radera!

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Date end
sv: Slutdatum

en: Add column
sv: Lägg till kolumn

en: References
sv: Referenser

en: Save comment
sv: Spara kommentar

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy

en: save
sv: spara

en: Chapters
sv: Kapitel

en: About us
sv: Om oss

en: Page type
sv: Innehållstyp

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
