Publisso Gold (8.x-2.6) - en to km translation catalogue (92 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Version
km: កំណែ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Field
km: វាល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: Open
km: បើក

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Unassign
km: មិន​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Never
km: កុំ

en: From
km: ពី

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Media
km: មេឌៀ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Table
km: តារាង

en: Role
km: តួនាទី

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Close
km: បិទ

en: Logout
km: ចេញ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Show
km: បង្ហាញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: Books
km: សៀវភៅ

en: Session
km: សម័យ

en: Reset password
km: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើងវិញ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: About
km: អំពី

en: unassign
km: មិន​កំណត់

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Save comment
km: រក្សា​ទុក​មតិយោបល់​
