Publisso Gold (8.x-2.7) - en to bs translation catalogue (73 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Number
bs: Broj

en: Password
bs: Lozinka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Book
bs: Knjiga

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: System
bs: Sistem

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Table
bs: Tabela

en: Role
bs: Uloga

en: First name
bs: Ime

en: Tools
bs: Alati

en: Optional
bs: Opcionalno

en: English
bs: Engleski

en: in
bs: u

en: Books
bs: Knjige

en: Translation
bs: Prevod

en: Global
bs: Globalni

en: Delete comment
bs: Obriši komentar

en: Add language
bs: Dodaj jezik
