Publisso Gold (8.x-2.8) - en to az translation catalogue (105 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Articles
az: Artikllər

en: Comments
az: Şərhlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: Archive
az: Arxiv

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Filename
az: Fayl adı

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Logo
az: loqo

en: Never
az: Heç vaxt

en: From
az: Kimdən

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: File name
az: Fayl adı

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: System
az: Sistem

en: State
az: Dövlət

en: Recipient
az: Alıcı

en: Table
az: Cədvəl

en: Role
az: Rollar

en: Tools
az: Alətlər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Show
az: Göstər

en: English
az: İngilis

en: in
az: daxildir

en: Result
az: Nəticə

en: Extend
az: Əlavələr

en: Books
az: Kitablar

en: Session
az: Sessiya

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Select
az: Seçin

en: Copy
az: Köçür

en: Translation
az: Tərcümə

en: Debug
az: Debaq

en: Editor
az: Redaktor

en: Global
az: Qlobal

en: Telephone
az: Telefon

en: German
az: Alman

en: About
az: Haqqında

en: Route
az: Marşrut

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Add language
az: Dil əlavə edin

en: Save comment
az: Şərhi yadda saxla
