Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: yes
af: ja

en: Other
af: Ander

en: Password strength:
af: Wagwoord-sterkte:

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings

en: Strong
af: Vetgedruk

en: Add lowercase letters
af: Voeg kleinletters by

en: Add uppercase letters
af: Voeg hoofletters by

en: Add numbers
af: Voeg nommers by

en: Add punctuation
af: Voeg leestekens by
