Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Good
bn: ভাল

en: Password strength:
bn: পাসওয়ার্ড কতটা শক্তিশালী:

en: Passwords match:
bn: পাসওয়ার্ড মিলেছেঃ

en: Account settings
bn: একাউন্ট সেটিংস

en: Strong
bn: শক্তিশালী

en: Add lowercase letters
bn: ছোট হাতের হরফ যোগ করুন

en: Add uppercase letters
bn: বড় হাতের হরফ ব্যবহার করুন

en: Add numbers
bn: নম্বর যোগ করুন

en: Add punctuation
bn: বিরাম চিহ্ন যোগ করুন

en: Weak
bn: দুর্বল
