Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: yes
he: סוגים

en: no
he: לא

en: Good
he: טוב

en: Other
he: אחר

en: Password strength:
he: חוזק הסיסמה:

en: Passwords match:
he: הסיסמאות תואמות:

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: Strong
he: חזק

en: Add lowercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות קטנות

en: Add uppercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות גדולות

en: Add numbers
he: הוספת מספרים

en: Add punctuation
he: הוספת סימני פיסוק

en: Make it different from your username
he: שהסיסמה תהיה שונה משם המשתמש

en: Weak
he: חלש

en: Fair
he: בינוני

en: Make it at least 12 characters
he: היא תהיה באורך שלא יפחת מ12 תוים.

en: Recommendations to make your password stronger:
he: המלצות ליצירת סיסמה חזקה יותר:
