Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: yes
ht: Wi

en: no
ht: Non

en: Good
ht: Bon

en: Password strength:
ht: Fòs mo pas:

en: Strong
ht: Fò

en: Add lowercase letters
ht: Ajoute lèt miniskil

en: Add uppercase letters
ht: Ajoute lèt majiskil

en: Add numbers
ht: Ajoute chif

en: Add punctuation
ht: Ajoute sign

en: Make it different from your username
ht: Fè li diferan ak non itilizatè ou a

en: Weak
ht: Fèb

en: Fair
ht: Kòrèk

en: Make it at least 12 characters
ht: Fè li gen 12 lèt pou pi piti

en: Recommendations to make your password stronger:
ht: Rekòmandasyon pou fè yon mo pas fò:
