Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: yes
ru: да

en: no
ru: нет

en: Good
ru: Хорошо

en: Other
ru: Другое

en: Password strength:
ru: Сложность пароля:

en: Passwords match:
ru: Пароли совпадают:

en: Account settings
ru: Настройки учётной записи

en: Strong
ru: Сильный

en: Add lowercase letters
ru: Добавьте буквы в нижнем регистре

en: Add uppercase letters
ru: Добавьте буквы в верхнем регистре

en: Add numbers
ru: Добавить число

en: Add punctuation
ru: Добавьте пунктуацию

en: Make it different from your username
ru: Сделать отличным от имени пользователя

en: Weak
ru: Слабый

en: Fair
ru: Неплохой

en: Make it at least 12 characters
ru: Введите пароль по крайней мере из 12 символов

en: Recommendations to make your password stronger:
ru: Советы по усложнению пароля:
