Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: yes
tr: evet

en: no
tr: hayır

en: Good
tr: İyi

en: Other
tr: Diğer

en: Password strength:
tr: Parola güvenlik düzeyi

en: Passwords match:
tr: Şifre eşleşmesi:

en: Account settings
tr: Hesap ayarları

en: Strong
tr: Güçlü

en: Add lowercase letters
tr: Küçük harfler ekle

en: Add uppercase letters
tr: Büyük harfler ekle

en: Add numbers
tr: Rakamlar ekle

en: Add punctuation
tr: Noktalama işareti ekle

en: Make it different from your username
tr: Kullanıcı adınızdan farklı olsun

en: Weak
tr: Zayıf

en: Fair
tr: Uygun

en: Make it at least 12 characters
tr: En az 12 karakter yapın

en: Recommendations to make your password stronger:
tr: Parolanızı daha güçlü hale getirmek için öneriler:
