Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: Good
uk: Добре

en: Other
uk: Інше

en: Recommendation
uk: Рекомендація

en: Password strength:
uk: Складність пароля:

en: Passwords match:
uk: Збіг паролів:

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: Strong
uk: Сильний

en: Add lowercase letters
uk: Додайте малі літери

en: Add uppercase letters
uk: Додайте великі літери

en: Add numbers
uk: Додайте цифри

en: Add punctuation
uk: Додайте знаки пунктуації

en: Make it different from your username
uk: Зробіть його відмінним від вашого імені користувача

en: Weak
uk: Слабкий

en: Fair
uk: Непоганий

en: Make it at least 12 characters
uk: Зробіть його довжиною принаймні у 12 символів

en: Recommendations to make your password stronger:
uk: Поради з посилення вашого пароля:
