Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: yes
be: так

en: no
be: не

en: Good
be: Добры

en: Other
be: Іншыя

en: Password strength:
be: Надзейнасць пароля:

en: Passwords match:
be: Паролі паўтараюцца:

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: Strong
be: Тлусты

en: Add lowercase letters
be: Дадайце літары ў ніжнім рэгістры.

en: Add uppercase letters
be: Дадайце літары ў верхнім рэгістры.

en: Add numbers
be: Дадайце лічбы.

en: Add punctuation
be: Дадайце знакі пунктуацыі (коскі, кропкі, працяжнікі).

en: Make it different from your username
be: Не рабіце пароль такім жа, як ваша імя карыстальніка.

en: Weak
be: Слабы

en: Fair
be: Сярэдні
