Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: yes
cy: ie

en: no
cy: na

en: Other
cy: Arall

en: Password strength:
cy: Cryfder cyfrinair:

en: Passwords match:
cy: Cysefaill cyfrineiriau:

en: Account settings
cy: Gosodiadau cyfrif

en: Strong
cy: Cryf
