Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: yes
da: ja

en: no
da: nej

en: Good
da: God

en: Other
da: Anden

en: Password strength:
da: Adgangskodekvalitet:

en: Passwords match:
da: Adgangskoder er ens:

en: Account settings
da: Kontoindstillinger

en: Strong
da: Stærk

en: Add lowercase letters
da: Tilføj små bogstaver

en: Add uppercase letters
da: Tilføj store bogstaver

en: Add numbers
da: Tilføj tal

en: Add punctuation
da: Tilføj specialtegn

en: Make it different from your username
da: Bør være forskelligt fra dit brugernavn

en: Weak
da: Svagt

en: Fair
da: Nogenlunde

en: Make it at least 12 characters
da: Mindst 12 tegn

en: Recommendations to make your password stronger:
da: Sådan laver du en mere sikker adgangskode:
