Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: yes
el: ναι

en: no
el: όχι

en: Good
el: Καλό

en: Other
el: Άλλο

en: Password strength:
el: Αντοχή συνθηματικού:

en: Passwords match:
el: Τα συνθηματικά ταιριάζουν:

en: Account settings
el: Ρυθμίσεις λογαριασμού

en: Strong
el: Ισχυρά

en: Add lowercase letters
el: Προσθέστε πεζούς χαρακτήρες

en: Add uppercase letters
el: Προσθέστε κεφαλαίους χαρακτήρες

en: Add numbers
el: Προσθέστε αριθμούς

en: Add punctuation
el: Προσθέστε σημεία στίξης

en: Make it different from your username
el: Να είναι διαφορετικό από τον όνομα χρήστη

en: Weak
el: Επισφαλές

en: Fair
el: Μέτριο

en: Make it at least 12 characters
el: Να περιέχει τουλάχιστον 12 χαρακτήρες
