Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

en: Good
et: Hea

en: Other
et: Muu

en: Password strength:
et: Parooli tugevus:

en: Passwords match:
et: Paroolid kattuvad:

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Strong
et: Tugev

en: Add lowercase letters
et: Lisa väiketähti

en: Add uppercase letters
et: Lisa suurtähti

en: Add numbers
et: Lisa numbreid

en: Add punctuation
et: Lisa kirjavahemärke

en: Make it different from your username
et: Ära kasuta kasutajanime

en: Weak
et: Nõrk

en: Fair
et: Piisav

en: Make it at least 12 characters
et: Muuda vähemalt 12 märki pikaks

en: Recommendations to make your password stronger:
et: Soovitused tugevama parooli jaoks:
