Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: yes
eu: bai

en: no
eu: ez

en: Good
eu: Ona

en: Other
eu: Bestea

en: Password strength:
eu: Pasahitzaren indarra:

en: Passwords match:
eu: Pasahitzak berdinak dira:

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Add lowercase letters
eu: Letra xeheak erantsi

en: Add uppercase letters
eu: Letra larriak gehitu

en: Add numbers
eu: Zenbakiak gehitu

en: Add punctuation
eu: Puntuazioa gehitu

en: Make it different from your username
eu: Zure erabiltzaile izenaren ezberdin egin

en: Weak
eu: Ahula
