Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: yes
gl: si

en: no
gl: non

en: Good
gl: Bo

en: Other
gl: Outro

en: Password strength:
gl: Fortaleza do contrasinal:

en: Passwords match:
gl: Os contrasinais coinciden:

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Strong
gl: Forte

en: Add lowercase letters
gl: Engadir letras minúsculas

en: Add uppercase letters
gl: Engadir letras maiúsculas

en: Add numbers
gl: Engadir números

en: Add punctuation
gl: Engadir puntuación

en: Make it different from your username
gl: Facer que sexa distinta do seu nome de usuario

en: Weak
gl: Débil

en: Fair
gl: Razoable

en: Make it at least 12 characters
gl: Debe ter como mínimo 12 caracteres

en: Recommendations to make your password stronger:
gl: Recomendacións para facer o teu contrasinal máis seguro:

en: Make it at least @length characters
gl: Debe ter como mínimo @length caracteres
