Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: yes
hr: da

en: no
hr: ne

en: Good
hr: Dobra

en: Other
hr: Ostalo

en: Password strength:
hr: Sigurnost lozinke:

en: Passwords match:
hr: Podudaranje lozinki:

en: Account settings
hr: Postavke korisničkog računa

en: Strong
hr: Jako

en: Add lowercase letters
hr: Dodaj mala slova

en: Add uppercase letters
hr: Dodaj velika slova

en: Add numbers
hr: Dodaj brojeve

en: Add punctuation
hr: Dodaj interpunkciju

en: Make it different from your username
hr: Neka bude različita od vašeg korisničkog imena

en: Weak
hr: Slaba

en: Fair
hr: Solidna
