Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: yes
id: ya

en: no
id: tidak

en: Good
id: Baik

en: Other
id: Lainnya

en: Password strength:
id: Kekuatan kata sandi:

en: Passwords match:
id: Kecocokan kata sandi:

en: Account settings
id: Pengaturan keanggotaan

en: Strong
id: Terang

en: Add lowercase letters
id: Tambah huruf-huruf kecil

en: Add uppercase letters
id: Tambah huruf-huruf besar

en: Add numbers
id: Tambah angka-angka

en: Add punctuation
id: Tambah tanda-baca

en: Make it different from your username
id: Buat ini berbeda dengan nama pengguna Anda

en: Weak
id: Lemah

en: Fair
id: Sedang

en: Make it at least 12 characters
id: Buat minimal 12 karakter

en: Recommendations to make your password stronger:
id: Rekomendasi untuk membuat kata sandi Anda lebih kuat:
