Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: Good
lt: Gerai

en: Other
lt: Kiti

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Add lowercase letters
lt: Pridėkite mažųjų raidžių

en: Add uppercase letters
lt: Pridėkite didžiųjų raidžių

en: Add numbers
lt: Pridėkite skaičių

en: Add punctuation
lt: Pridėkite skyrybos ženklų

en: Make it different from your username
lt: Turi skirtis nuo nario vardo

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Pakankamas

en: Make it at least 12 characters
lt: Naudokite bent jau 12 simbolių

en: Recommendations to make your password stronger:
lt: Rekomendacijos, kaip sustiprinti slaptažodį:
