Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: yes
mn: тийм

en: no
mn: үгүй

en: Good
mn: Сайн

en: Account settings
mn: Бүртгэлийн тохиргоо

en: Strong
mn: Том
