Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: yes
no: ja

en: no
no: nei

en: Good
no: Bra

en: Other
no: Annet

en: Password strength:
no: Passordstyrke:

en: Passwords match:
no: Passordene er like:

en: Account settings
no: Kontoinnstillinger

en: Strong
no: Sterk

en: Add lowercase letters
no: Legg til små bokstaver

en: Add uppercase letters
no: Legge til STORE bokstaver

en: Add numbers
no: Legge til tall

en: Add punctuation
no: Legge til tegnsetting

en: Make it different from your username
no: Gjøre det forskjellig fra brukernavnet ditt

en: Weak
no: Svak

en: Fair
no: Grei

en: Make it at least 12 characters
no: Gjøre det minst 12 tegn langt

en: Recommendations to make your password stronger:
no: Anbefalinger for å gjøre passordet ditt sterkere:
