Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: Good
nl: Goed

en: Other
nl: Andere

en: Password strength:
nl: Wachtwoordsterkte:

en: Passwords match:
nl: Overeenkomende wachtwoorden:

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Strong
nl: Sterk

en: Add lowercase letters
nl: Kleine letters toevoegen

en: Add uppercase letters
nl: Hoofdletters toevoegen

en: Add numbers
nl: Getallen toevoegen

en: Add punctuation
nl: Leestekens toevoegen

en: Make it different from your username
nl: Zorg dat deze verschilt van de gebruikersnaam

en: Weak
nl: Zwak

en: Fair
nl: Redelijk

en: <h3>Configuration</h3>
nl: <h3>Configuratie</h3>

en: Make it at least 12 characters
nl: Ten minste 12 tekens

en: Recommendations to make your password stronger:
nl: Aanbevelingen om uw wachtwoord sterker te maken:
