Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: yes
nn: ja

en: no
nn: nei

en: Good
nn: God

en: Other
nn: Andre

en: Password strength:
nn: Passordstyrke:

en: Passwords match:
nn: Like passord:

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger

en: Strong
nn: Sterk

en: Add lowercase letters
nn: Legg til små bokstavar

en: Add uppercase letters
nn: Legg til STORE bokstavar

en: Add numbers
nn: Legg til tal

en: Add punctuation
nn: Legg til spesialtegn (tegn som ikkej er tal eller bokstavar).

en: Make it different from your username
nn: Gjer det ulikt brukarnamnet ditt

en: Weak
nn: Svak

en: Fair
nn: Toleg
