Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: yes
pt: sim

en: no
pt: não

en: Good
pt: Bom

en: Other
pt: Outro

en: Password strength:
pt: Força da senha:

en: Passwords match:
pt: As senhas correspondem:

en: Account settings
pt: Configurações da conta

en: Strong
pt: Forte

en: Add lowercase letters
pt: Adicione letras minúsculas

en: Add uppercase letters
pt: Adicione letras maiúsculas

en: Add numbers
pt: Adicione números

en: Add punctuation
pt: Adicione pontuação

en: Make it different from your username
pt: Torne-a diferente do seu nome de utilizador

en: Weak
pt: Fraco

en: Fair
pt: Razoável
