Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: Good
sk: Dobré

en: Other
sk: Ostatné

en: Password strength:
sk: Bezpečnosť hesla:

en: Passwords match:
sk: Heslá sú totožné:

en: Account settings
sk: Nastavenia účtu

en: Strong
sk: Silné

en: Add lowercase letters
sk: Pridajte malé písmená

en: Add uppercase letters
sk: Pridajte veľké písmená

en: Add numbers
sk: Pridajte čísla

en: Add punctuation
sk: Pridajte diakritiku

en: Make it different from your username
sk: Musí byť iné ako vaše používateľské meno

en: Weak
sk: Slabé

en: Fair
sk: Uspokojivé

en: Make it at least 12 characters
sk: Použite aspoň 12 znakov

en: Recommendations to make your password stronger:
sk: Odporúčania pre silnejšie heslo:
