Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: yes
sq: po

en: no
sq: jo

en: Other
sq: Tjetër

en: Account settings
sq: Rregullimet e profilit

en: Strong
sq: Vënë në dukje

en: Add lowercase letters
sq: Shto gërma të vogla

en: Add uppercase letters
sq: Shto gërma të mëdha

en: Add numbers
sq: Shto numra
