Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: no
sr: не

en: Good
sr: Добро

en: Password strength:
sr: Јачина лозинке:

en: Passwords match:
sr: Лозинка се слаже:

en: Add lowercase letters
sr: Додајте мала слова

en: Add uppercase letters
sr: Додајте велика слова

en: Add punctuation
sr: Додајте неке знакове интерпункције

en: Make it at least 12 characters
sr: Било би добро да је дугачка барем 12 карактера

en: Recommendations to make your password stronger:
sr: Савети за сигурну лозинку:
