Password Suggestions (PUG) (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: no
ug: ياق

en: Good
ug: ياخشى

en: Other
ug: باشقا

en: Password strength:
ug: ئى م كۈچلۈكلىگى：

en: Account settings
ug: ھېسابات تەڭشىگى

en: Strong
ug: كۈچلۈك

en: Weak
ug: ئاجىز
