Pulse (Theme) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Medium
ca: Mitjana

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: of
ca: de

en: Pagination
ca: Paginació

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Logo settings
ca: Paràmetres del logotip

en: Close message
ca: Tanca el missatge

en: Logo path
ca: Camí del logotip

en: Primary menu
ca: Menú principal
