Pulse (Theme) (1.0.0) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Page
cs: Stránka

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Medium
cs: Střední

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Font family
cs: Řez písma

en: of
cs: z

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Logo settings
cs: Nastavení loga

en: Logo path
cs: Cesta k logu
