Pulse (Theme) (1.0.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Font
da: Skrift

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Page
da: Side

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Next page
da: Næste side

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: of
da: af

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Current page
da: Nuværende side

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Logo settings
da: Indstillinger for logo

en: Close message
da: Luk-besked

en: Logo path
da: Logosti

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
