Pulse (Theme) (1.0.0) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Font
et: Kirjastiil

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Medium
et: Keskmine

en: Features
et: Omadused

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: of
et: /

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Logo settings
et: Logo seaded

en: Logo path
et: Logo teekond

en: Primary menu
et: Peamenüü
