Pulse (Theme) (1.0.0) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Font
fr: Police

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Medium
fr: Moyen

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Next page
fr: Page suivante

en: Border color
fr: Couleur de la bordure

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Font family
fr: Police de caractères

en: of
fr: sur

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Current page
fr: Page courante

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Logo settings
fr: Paramètres du logo

en: Close message
fr: Fermer le message

en: Logo path
fr: Chemin du logo

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key

en: Use default logo
fr: Utiliser le logo par défaut
