Pulse (Theme) (1.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Logo settings
hy: Լոգոյի կարգավորումներ

en: Logo path
hy: Լոգոյի հասցե
