Pulse (Theme) (1.0.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Font
lt: Šriftas

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Features
lt: Savybės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Logo settings
lt: Logotipo nustatymai

en: Close message
lt: Uždaryti pranešimą

en: Logo path
lt: Logotipo kelias

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
