Pulse (Theme) (1.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Logo settings
ml: ലോഗോ ക്രമീകരണങ്ങൾ
