Pulse (Theme) (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Page
mr: पान

en: Logo settings
mr: लोगोची सेटिंग्ज

en: Logo path
mr: लोगो जेथे आहे त्याचा मार्ग
