Pulse (Theme) (1.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Logo settings
or: ପ୍ରତୀକ ବିନ୍ୟାସ

en: Logo path
or: ପ୍ରତୀକ ପଥ
