Pulse (Theme) (1.0.0) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Medium
ro: Mediu

en: Features
ro: Caracteristici

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: of
ro: din

en: Pagination
ro: Paginație

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Logo settings
ro: Configurări logo

en: Logo path
ro: Cale către logo

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
