Pulse (Theme) (1.0.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Logo settings
am: የአርማ ቅንብሮች

en: Logo path
am: የአርማ ዱካ
