Pulse (Theme) (1.0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Medium
be: Сярэдні

en: Features
be: Функцыі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Logo settings
be: Наладкі лагатыпа

en: Logo path
be: Сцежка да лагатыпу
