Pulse (Theme) (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
