Pulse (Theme) (1.0.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Font family
bo: ཡིག་གཟུགས་ཁོངས་གཏོགས

en: of
bo: གི

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
