Pulse (Theme) (1.0.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Medium
eu: Ertaina

en: Font family
eu: Letra familia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Logo settings
eu: Logoaren ezarpenak

en: Logo path
eu: Logoaren bidea (path)
