Pulse (Theme) (1.0.1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Content
fa: محتوا

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Font
fa: فونت

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Page
fa: صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Medium
fa: متوسط

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Logo settings
fa: تنظیمات آرم

en: Logo path
fa: مسیر آرم
